Beylikdüzü Akbatı Evden Eve Nakliyat

aryildiz nakliye

Beylikdüzü Akbatı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyenin ilk önemli prensibi eşyaların her hangi bir zarara uğramadan taşınmasıdır. Bu işte tecrübeli olmayan veya amatör olan kişiler her zaman için eşyalara zarar verir. Firma olarak eşyaların zarar görmemesi bizim için önemlidir. Bunun için modern taşınma yöntemini tercih ediyoruz. Beylikdüzü Akbatı evden eve nakliyat hizmetiyle bütün Beylikdüzü Akbatı halkı için hizmet veriyoruz.

Modern Evden Eve Nakliye

Taşınacak eşyaların güvenli yöntemlerle taşınması bizim için son derece önemlidir. Bunun için öncelikle güvenli bir keşif hizmeti gerçekleştirerek risk analizi gerçekleştiriyoruz. Kapalı kasa araçla asansörlü araç için uygun park veya bahçe boşluğu elemanlarımız tarafından tespit edilmektedir.

Filomuzun güven veren yük araçlarının bütün bakım işlemleri şirketimiz tarafından takip edilmektedir. Araç vergi işlemleri, sanayi bakım işlemleri ve diğer bütün işlemler personelimiz tarafından çözülmektedir.

Özel Paketleme Seçenekleri Güven Veriyor

Ev nakli işlemlerinde hizmet veren işini meslek edinmiş deneyimli elemanlarımız paketleme ve marangoz işlemiyle işe başlıyor. Cam, seramik, elektronik eşya ve benzeri eşyalar içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Dış kısım ise özel balonlu naylonlara sarılmaktadır. Naylonlar çizilmeyi önler, köpüklü kutular ise darbe emici özelliğe sahiptir.
Paketlemede güven veren yöntemleri ilk aşamada tercih eden şirketimiz, neme karşı dayanıklı malzemelerle taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının soğuğunda şirketimiz güvenli evden eve çözümleri sunmaktadır.