Beylikdüzü Bursa Evden Eve Nakliyat

bursa nakliyat

Beylikdüzü Bursa Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un batı ilçelerinden olan Beylikdüzü sürekli göç alan ve 2019 verilerine göre 345.000 nüfuslu bir bölgedir. Sahil şeridinde yer alan ilçede hizmet veren firmamız bu bölgen diğer şehirlere de eşya taşımacılığını sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliyat süresi boyunca eşyaların yanında personellerini de güvenlik açısında gönderen firmamızda sadece işinde uzman personeller istihdam edilmektedir. Müşterilerin güveninin sağlanması için gerekli olan hizmet sertifikası ve sigortalama gibi özelliklere sahip firmamızda müşterilerimiz kesinlikle mağdur edilmemektedir.

Beylikdüzü Bursa Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyeti

Uzun ve yorucu bir süreç olan Beylikdüzü Bursa evden eve nakliyat süresi boyunca müşteri bilgisi dışında işlem yapılmayan firmamızda son olarak anket doldurma yapılmaktadır. Bu ankette ortaya çıkan sonuç firmamızın eksikliklerini görme ve daha iyi hizmet üretmesi açısından çok önemlidir. Fiyat ve sigorta işlemlerinde de müşterilerimizin durumlarının gözetildiği firmamızda gerekli görülen sigorta işlemleri de personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İşlem öncesi yapılan ön görüşmede yapılan sözleşmeye harfiyen uyan firmamızda nakliyat süresi de oldukça kısadır.

bursa nakliyat

bursa nakliyat

Beylikdüzü Bursa Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Hiçbir nakliyat işleminin sigortasız olarak yapılmadığı firmamızda hizmetlerimizi güvenilir ve lisanslı firmalarla ortak çalışarak sunuyoruz. Talep durumuna göre şirket ismi ve sigorta bedellerinin de müşterilerle paylaşıldığı firmamızda bu işlemler müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri için yapılmaktadır. Eşyaların yüksek sigorta bedelleriyle güvence altına alındığı firmamızda tüm bilgiler için 24 saat aralıksız hizmetin verildiği canlı destek birimi bulunmaktadır.