Beylikdüzü Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

besiktas nakliyat

Beylikdüzü Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Her türden eşyanın iki adres arasında sorunsuz şekilde taşınması için tüm hizmetlerin düşünüldüğü firmamızda tüm işlemler şeffaf şekilde yapılmaktadır. Nakliyat sürecinde müşteri bilgilendirmelerinin mutlaka yapıldığı firmamızdan isteyen müşterilerimiz sigorta poliçelerinin bir örneğini de alabilirler.
Yapılan ilk görüşmede Beylikdüzü Beşiktaş evden eve nakliyat sürecinde hangi işlemlerin yapılacağının müşterilere aktarıldığı firmamızda yapılan sözleşmede de tüm haklar bildirilmektedir. Sunduğumuz bu hizmetlerle müşterilerimiz olası sorunlarda ne yapacakları konusunda bilgi sahibi olarak kendilerini güvende hissetmektedirler.

Beylikdüzü Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Süresi

Nakliyat işi için adrese ulaşan personellerimiz tarafından yapılan raporlama, paketleme, ambalajlama, sökme ve taşıma aşamalarının tamamı büyük titizlik istemektedir. Bu nedenle arası 45 kilometre olan bu iki adres arasındaki taşımaların süresi işlemin başlama saatinden itibaren yarım günü bulmaktadır. Mantolama ve sökme işlemlerinin de firma personellerimiz tarafından müşterilerimizin gözetimi altında yapılıyor olması bu sürede ufak değişiklikler yaşanmasına neden olmaktadır.

Beylikdüzü Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İstanbul içerisinde az paralara nakliyat yaptığını belirten çok sayıda sigortasız işlem yapan ve kaçan çalışan şirket bulunmamaktadır. Eşyaların zarar görmesine neden olan ve bu durumlarda müşterilere hiçbir hak tanımayan bu firmalardan farklı olan tüm eşyaları sigorta kapsamına alarak nakliyat yapıyoruz. Fiyatlarında sertifikalı ve sigortalı taşımacılığa göre oldukça uygun olduğu firmamızda müşteriler web adresimizde bulunan hesaplama motoru ve canlı destek biriminden fiyat aralıklarını öğrenebilirler.