Beylikdüzü Hadımköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Beylikdüzü Hadımköy Evden Eve Nakliyat

Taşınmadan önce düşünmek ve en doğru kararı vermek gerekir. Amatör yöntemlerle ve işi bilmeyen kişilerle ev taşımak risklidir. Bu sektörde eşyaların zarar görmesinin birinci nedeni bu işte uzman olmayan kişilerin görev almasıdır. Beylikdüzü Hadımköy evden eve nakliyat işlemi esnasında problem meydana gelmemesi için bu işin uzmanlarını tercih etmek ilk aşamada en önemli konulardan biri olarak değerlendirilmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Çözüm

Taşınmadan önce müşteri hizmetlerimizi arayıp hizmet kalitemiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamızın hizmet kalitesi ekspertiz hizmetiyle başlar. Bu hizmetimiz ücretsizdir ve evden eve nakliyat hizmetimizin problemsiz gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Taşınmadan önce firma elemanlarımız eşyaları yerinde inceleyerek taşımada kullanılacak yük aracını, eşyaların sigortalanması işlemini, marangoz işlemini, paketleme ve yükleme işlemini açıklığa kavuşturmaktadır.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev taşıma hizmetimiz paketlemeyle başlamaktadır. Paketlemede eşyanın özelliğini dikkate alarak işe başlıyoruz. Kırılabilir eşyaları özel köpüklü kutulara yerleştiriyoruz. Çizilebilir eşyaları da balonlu naylonlara sarıyoruz. Eşyaların seri bir şekilde kapalı kasa araca indirilmesi için ekibimiz öncelikle ağır eşyaları asansörle indiriyor.
Aşağıdaki elemanlarımız ağır eşyaları kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirmektedir. Diğer ağır eşyalar da seri bir şekilde indirilmektedir ve bu işlemde boşluk kalmaması için özen gösterilmektedir. Yükleme işleminde üst sıralara hassas eşyaların kutuları yerleştirilir. En üste en hassas eşyanın kutusu yerleştirilir.