Beylikdüzü Kumburgaz Evden Eve Nakliyat

kumburgaz evden eve nakliyat

Beylikdüzü Kumburgaz Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un tüm ilçelerine ve diğer şehirlere eşyaların güvenilir şekilde taşındığı firmamız personelleri arasında, çok sıkı iletişim ağı bulunmaktadır. Nakliyat talebinden itibaren işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu ağ sayesinde müşterilerimiz istedikleri bilgileri kısa sürede alabilirler. Müşterilerin fiyat konusunda fazla zorlanmadıkları firmamızda belirli dönemlerde yapılan kampanyalar bu durumun en açık göstergesidir. Fiyat uygunluğu dışında tüm eşyaların sigorta kapsamına giriyor olmasıyla da müşterilerine ayrıcalık tanıyan firmamızda 7/24 taleplere dönüş yapılmaktadır.

Beylikdüzü Kumburgaz Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılıyor?

Uzun yıllardır lojistik sektöründe büyük bir tecrübeye sahip olan firmamızda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geniş araç filosu bulunmaktadır. Her türlü eşya sayısına göre geniş araç ve uygun ekipmanların bulunduğu firmamızda işlemler müşterilerimizden gelen taleplerle başlamaktadır.
Sonrasında adrese ulaşan personellerimiz ise evin durumu, eşya sayısı ve diğer konular hakkında tuttukları kayıtlarla taşıma ekibini bilgilendirirler. Bu bilgilendirmenin ardından adrese uygun personel sayısı ve araçlarla ulaşan ekibimiz ise eşyaları cinslerine göre paketleme ve indirme işlemlerini yaparak araçlara yüklerler. Eşyaların gideceği adrese ulaşıldığında ise yine aynı personellerimiz indirme, mantolama ve temizlik işlemlerini müşterilerimizin isteklerine göre yaparak adresten ayrılırlar.

kumburgaz evden eve nakliyat

kumburgaz evden eve nakliyat

Beylikdüzü Kumburgaz Evden Eve Nakliyat Süresi

Firmamıza ulaşan nakliyat talepleri sonra yapılan geri dönüşlerde ilk olarak hizmet istenilen saat kararlaştırılmaktadır. Belirlenen saatte mutlaka müşteri adresinde olan personellerimiz Beylikdüzü Kumburgaz evden eve nakliyat işleminde yarım gün içinde anahtar teslim etmiş olurlar.