Beylikdüzü Gaziantep Evden Eve Nakliyat

gaziantep nakliyat

Beylikdüzü Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Çok fazla firmayı içinde barındıran lojistik sektöründe firma olarak bizden nakliyat hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize sertifikalı olarak hizmet veriyoruz. Tüm eşyaların işlemin başından itibaren sigortalı olarak taşındığı firmamızda talep işlemleri web adresimiz üzerinden oluşturulmaktadır.
7/24 talep formu doldurma hakkı bulunan müşterilerimize geri dönüş işlemleri ise sadece mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız olarak gördüğümüz firmamızda uygun ambalajlama ve araç seçenekleri bulunmaktadır. Duruma göre asansör kullanımı da yaptığımız firmamızda belirli dönemlerde yapılan kampanyalar fiyatları daha da uygun duruma getirmektedir.

Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Firma web adresimizin iletişim bölümüne girerek burada bulunan formu doldurup gönder sekmesine tıklayan müşterilerimizle ilk görüşmeyi ofis çalışanlarımız yapmaktadır. Yapılan bu görüşme nakliyat işleminin daha sağlıklı ve kısa sürede yapılması için çok önemlidir.
Alınan bilgiler doğrultusunda ise önce keşif daha sonra da taşıma elemanlarının ulaştığı adresten diğer adrese kadar tüm eşyalar gözetim altından tutulmaktadır. Beylikdüzü Gaziantep evden eve nakliyat süresi boyunca eşyalarla birlikte personellerimizin de yolculuk yaptığı firmamız anahtar teslim olarak çalışmaktadır.

gaziantep nakliyat

gaziantep nakliyat

Beylikdüzü Gaziantep Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Her ne kadar firma olarak bizimle çalışacak olan personellerimizi uzman kişilerden seçiyor olsak da yine de müşteri memnuniyeti için eşyaların tamamını sigortalatıyoruz. Güvenilir sigorta şirketleriyle yaptığımız anlaşmaların bir örneğini isteyen müşterilerimizle paylaştığımız firmamızda olası sorunlarda da tüm işlemler personellerimiz tarafından yürütülmektedir.