Beylikdüzü Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

büyükçekmece nakliyat

Beylikdüzü Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında profesyonel hizmet veren firmamız, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerini güvenle yerine getirmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Beylikdüzü Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti de verilir.
Herhangi bir nedenle taşınmak durumunda kalan müşterilerimizin günlük sorumlulukları ve çalışma hayatı içinde taşınma döneminde ne kadar çok zorlandıklarını biliyoruz. Günler süren paketleme ve yerleşme işleri bile çok zorlayıcıdır. Bu zorlu dönemlerde gönül rahatlığı ile başvurulabilecek bir firma olmaktan onur duyuyoruz.

Eğitimli ve İşinde Uzman Elemanlarımızla Nakliye Yapıyoruz

Elemanlarımız nakliye hizmeti konusunda uzmanlaşmış tecrübeli kimselerdir. Müşterilerimizin taşıma işlemleri sırasında güler yüzlü ve saygılı bir hizmet verilir. Komşuları rahatsız edecek gürültülere izin verilmez.
Nakliyesi yapılacak bütün eşyalar dikkatle ve özel olarak getirilen paketleme malzemeleri ile paketlenir. Kırılma ihtimali olan eşyalar özel kutulara güvenli şekilde yerleştirilir. Nakliye aracına götürülürken, yükleme ve indirme esnasında ve yeni eve yerleştirilirken de maksimum özen gösterilir.

Nakliyeye Özel Araçlarımızdan İşe Uygun Olanları Seçilir

Nakliye işleri için uygun donanımlarla donatılmış araçlarımızdan eşyaların miktarına uygun büyüklükte olanları seçilir. Asansör sistemi ile yüklenen eşyalar uygun sıra ile araçlara yüklenir. En güvenli şekilde yerine ulaştırıldıktan sonra tüm eşyalar paketli halde gerekli düzen içinde yeni eve taşınır. Yüksek katlı evlerden eşyaların giriş ve çıkışları özel asansörlü makinelerle yapılabilir.